bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 20 lutego 2013
  • 27 lutego 2013
  • wyświetleń: 1553

Kino Kobiet w Heliosie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

W środę, 27 lutego o godz. 18.30 kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na wieczór z filmem "Poradnik pozytywnego myślenia".

"Poradnik pozytywnego myślenia"


"Poradnik pozytywnego myślenia" - Pat Solatano (Bradley Cooper) nie jest zwykłym facetem i ma papiery, którymi może to udowodnić. Po ośmiu miesiącach terapii wraca do rodzinnego domu, by zacząć od nowa w ramach filozofii "pozytywnego myślenia". Jego konsekwentna strategia zmienia się, gdy poznaje intrygującą dziewczynę z sąsiedztwa, Tiffany (Jennifer Lawrence). Wzajemna niechęć pary ekscentryków przeradza się w niespodziewaną więź, a wszystkie dotychczasowe plany mogą stać się jedynie nieważnymi wspomnieniami.

Seanse Kina Kobiet to chwila relaksu i wytchnienia w środku tygodnia. To okazja aby spotkać się z przyjaciółkami w miłej atmosferze. Liczne atrakcje organizowane tuż przed seansem w holu oraz w sali kinowej sprawią, że ten wieczór będzie wyjątkowy.

Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje.

Cena biletu 22 zł. Istnieje także możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.) oraz możliwość zakupu biletów przez Internet. Do 25 lutego, bilety w specjalnej promocyjnej cenie 19 zł. Wystarczy przed zakupem zgłosić kasjerowi hasło: "Kino Kobiet, ferie, ferie i po feriach".

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Kupony Specjalne, Vouchery i Zaproszenia. Na seans nie obowiązuje rezerwacja miejsc, wyłącznie sprzedaż biletów.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj