bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 23 stycznia 2013
  • 30 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1836

Styczniowe Kino Kobiet

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

W środę, 30 stycznia, kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na wieczór z filmem "Podejrzani zakochani".

helios


"Podejrzani zakochani" - Albert i Barbara poznają się przez internet. Jednak obawiając się reakcji, oboje wpadają na pomysł, by na pierwszą randkę w realnym świecie wysłać swoich znajomych, Alexa i Simonę. Lecz w końcu przychodzi moment, w którym musi dojść do ich wspólnego spotkania. W filmie występują: Bartek Kasprzykowski, Sonia Bohosiewicz, Rafał Królikowski, Weronika Książkiewicz.

Seanse Kina Kobiet to chwila relaksu i wytchnienia w środku tygodnia. To okazja aby spotkać się z przyjaciółkami w miłej atmosferze. Liczne atrakcje organizowane tuż przed seansem w holu oraz w sali kinowej sprawią, że ten wieczór będzie wyjątkowy.

Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Do wygrania m.in.: niespodzianki od sklepu Benetton, vouchery na manicure hybrydowy, bezpłatne badania total body/całego ciała z oceną składu tkanek mięśni, kości, tłuszczu, 7-dniową dietę ufundowaną przez Naturhouse, kolacje ufundowane przez Qubus Hotel, niespodzianki od winiarni Bartex, kursy językowe, upominki od perfumerii Douglas, lunche od restauracji American Dream, zaproszenia na seanse z cyklu Kino Konesera, bony rabatowe do Atelier Wizerunku Bożena Kowalska, kursy tańca towarzyskiego.

Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje.

Cena biletu 22 zł. Istnieje także możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.) oraz możliwość zakupu biletów przez Internet.
Do 28 stycznia bilety w specjalnej promocyjnej cenie 19 zł. Wystarczy przed zakupem zgłosić kasjerowi hasło: "Kino Kobiet, ferie".

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Kupony Specjalne, Vouchery i Zaproszenia. Na seans nie obowiązuje rezerwacja miejsc, wyłącznie sprzedaż biletów.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj