Reklama

Rozrywka

  • 6 lipca 2023
  • wyświetleń: 782

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

W sobotę 28 października w Bielskim Centrum Kultury Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpi w koncercie "Moje najważniejsze". Bilety już w sprzedaży!

cugowski


Niepowtarzalny głos i wyjątkowa charyzma - właśnie te cechy wyróżniają Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk gra dla publiczności już 50 lat i wciąż ma apetyt na więcej. Wraz z nową trasą koncertową zapowiada kolejne utwory, które stworzył wspólnie z Zespołem Mistrzów.

50. jubileusz pracy artystycznej Krzysztof Cugowski uczcił krążkiem „50/70. Moje najważniejsze". Podczas nowej trasy koncertowej publiczność może liczyć na pasjonującą muzyczną podróż przez pięć dekad. Koncerty pełne wielkich i niezapomnianych hitów w nowych, ciekawych aranżacjach, do tego okraszonych najwyższej klasy rockowymi brzmieniami.

Każdy występ Krzysztofa Cugowskiego to prawdziwa muzyczna uczta. Artysta do solowego projektu zaprosił grupę wybitnych muzyków - Zespół Mistrzów. Niezapomniane rockowe wrażenia gwarantowane!

Zespół Mistrzów

  • Jacek Królik - gitara
  • Tomasz Kałwak - piano
  • Łukasz Adamczyk - bas
  • Wojciech Fedkowicz - perkusja.


Bilety do nabycia w systemie BCK: https://bilety.bck.bielsko.pl/index.php/repertoire.html?id=546

cugowski

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.