bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 16 września 2012
  • 26 września 2012
  • wyświetleń: 3329

Kino Kobiet: "Dwoje do poprawki"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

W środę, 26 września, kolejny cykl wieczorów filmowych dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na film "Dwoje do poprawki".

"Dwoje do poprawki"
Kadr z filmu "Dwoje do poprawki"


"Dwoje do poprawki" - po wielu latach małżeństwa Kay chce na nowo podsycić atmosferę uczuć w swoim małżeństwie. Bohaterka dowiaduje się, że w Great Hope Springs przebywa specjalista zajmujący się relacjami partnerskimi, Bernie Feld. Maeve postanawia nakłonić swojego sceptycznie nastawionego męża, Arnolda do tego by wyruszył wraz z nią na intensywną terapię małżeńsko-seksualną. Wyprawa ma pomóc małżonkom pozostać razem. Film w gwiazdorskiej obsadzie, występują: Meryl Streep, Tommy Lee Jones i Steve Carell.

Jak zwykle przed seansem przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym konkursy z nagrodami oraz porady specjalistów.

Atrakcjami wieczoru będą m.in.: pokazy tańca zrealizowane przez Szkołę Tańca Atmosfera, prezentacja najnowszych trendów w wystroju wnętrz pt. "Oswajanie dizajnu, trendy 2013". Do zdobycia w konkursie, będą także bony rabatowe do wykorzystania w Atelier Wizerunku Bożena Kowalska oraz zaproszenia na kolację ufundowane przez Qubus Hotel, vouchery na kurs tańca do szkoły tańca Atmosfera, upominki od perfumerii Douglas, zaproszenie na pierwszą wizytę do Centrum Dietetycznego Naturehouse, upominek od firmy Silan, vouchery na zabieg pielęgnacyjne ufundowany przez Instytut Ideallist oraz zaproszenia na seanse z cyklu Kino Konesera.

Od godziny 18.00, w holu kina, odbędą się porady, prezentacje i konsultacje. Początek o 18.30.

Cena biletu 22 zł. Istnieje także możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.) oraz możliwość zakupu biletów przez Internet.

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Kupony Specjalne, Vouchery i Zaproszenia. Na seans nie obowiązuje rezerwacja miejsc, wyłącznie sprzedaż biletów.

----------

Konkurs: Zaproszenie otrzyma pierwsza osoba, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Jak nazywają się aktorzy wcielający się w role głównych bohaterów w filmie "Dwoje do poprawki"?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywczyni zaproszenia o wygranej zostanie poinformowana mailowo.

Dziękujemy za udział. Konkurs został zakończony.

lik / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj