bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 22 marca 2021
  • 27 marca 2021
  • wyświetleń: 812

Polsko-czeskie spotkania foto: Cudlin i Nowina-Konopka

Za nami:

W sobotę, 27 marca o godzinie 18.00 zapraszamy na kolejną rozmowę z fotografikami w ramach projektu "Współistnienie. Polsko-czeskie spotkania fotograficzne". Na wydarzenie on-line zaprasza Fundacja Centrum Fotografii.

Zapraszamy na drugie spotkanie z cenionymi fotografikami i prezentację ich prac w ramach projektu "Współistnienie". Tym razem gośćmi będą Karel Cudlin (Czechy) i Konstancja Nowina-Konopka (Polska).

Pierwsze z serii czterech polsko-czeskich spotkań fotograficznych odbyło się 13 marca. Gościem wydarzenia był Zbigniew Podsiadło, polskim fotografik-dokumentalista oraz z Jiri Siostrzonek - czeski teoretyk fotografii i wykładowca akademicki. Twórcy porozmawiali o fotografii z najwyższej półki.

Spotkanie będzie można śledzić na kanale YouTube Galerii B&B. Aby brać udział w czacie, trzeba być zalogowanym na YouTube. Aby oglądać, wystarczy wejść w podany link:Więcej o projekcie "Współistnienie" przeczytacie w artykule Polsko-czeskie spotkania i warsztaty fotograficzne.

Po zakończeniu spotkania będzie można oglądać w serwisie YouTube zapis transmisji.

ar / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.