bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 18 marca 2021
  • wyświetleń: 908

[WIDEO] Polsko-czeskie spotkania i warsztaty fotograficzne

Weź udział w międzynarodowych warsztatach! Przed nami darmowe polsko-czeskie spotkania i warsztaty fotograficzne dla młodzieży powyżej lat 18 i dorosłych. Spotkaj sławy polskiej i czeskiej fotografii. Pokaż swoje prace na wystawie i w katalogu! Za nami już pierwsze spotkanie z fotografikami Zbigniewem Podsiadłą oraz Jirim Siostrzonkiem, które można oglądać w serwisie YouTube.Pierwsze z serii czterech polsko-czeskich spotkań fotograficznych odbyło się 13 marca. Gościem wydarzenia był Zbigniew Podsiadło, polskim fotografik-dokumentalista oraz z Jiri Siostrzonek - czeski teoretyk fotografii i wykładowca akademicki. Twórcy porozmawiali o fotografii z najwyższej półki.

Co to za warsztaty?Warsztaty w międzynarodowym gronie odbędą się on-line w 4 weekendy - możesz aplikować na pojedynczy termin. Będą to Cztery spotkania dla osób zainteresowanych fotografią, które chciałyby skonsultować swoje prace, planują lub są w trakcie realizacji projektu fotograficznego. W ramach serii intensywnych warsztatów uczestnicy będą doskonalić swoje umiejętności z obszaru fotografii oraz rozwijać autorski projekt fotograficzny pod okiem profesjonalistów.

Warsztaty będą miały zróżnicowaną formę:
  • wykładów (masterclassów) połączonych z pokazem zdjęć,
  • zajęć praktycznych,
  • sesji coachingowych i indywidualnych konsultacji z zaproszonymi artystami.


Zrealizowane prace mają szansę zostać pokazane w podsumowującym projekt katalogu.

Organizator: Fundacja Centrum Fotografii

Gdzie?
on-line

Partnerzy:
Zaolziańskie Towarzystwo Fotograficzne
Muzeum Śląska Cieszyńskiego w Cieszynie
Finansowane przez: Forum Polsko-Czeskie

Szczegółowy program zostanie przedstawiony uczestnikom warsztatów.

Jak dołączyć?

Jeśli masz minimum 18 lat:
Wyślij portfolio (3-5 zdjęć).
Napisz parę słów o sobie.
Prześlij zgłoszenie na adres:
info@fundacja-centrum-fotografii.org

Nabór ma charakter konkursowy, warsztaty są bezpłatne. Warsztaty prowadzone będą w języku polskim i czeskim lub angielskim (z tłumaczem).

Spotkania fotograficzne będą odbywały się online na YouTube Galerii B&B - aby brać w nich czynny udział, trzeba mieć konto w serwisie.

współistnienie, warsztaty

ar / bielsko.info, źródło: Galeria Fotografii B&B

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.