Rozrywka

  • 6 sierpnia 2012
  • 29 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 2994

Sierpniowe Kino Kobiet

Za nami:

W środę, 29 sierpnia kolejny cykl wieczorów filmowych dla Kobiet w Kinie Helios.

"Zakochani w Rzymie"
Kadr z filmu "Zakochani w Rzymie"


Tym razem Kino Helios zaprasza Panie na film "Zakochani w Rzymie". Komedia poświęcona Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi perypetiami.

Film kusi widzów najatrakcyjniejszą komediową obsadą tego roku. Poza najgorętszymi, młodymi gwiazdami Hollywood - nominowanymi do Oscara Ellen Page ("Juno") i Jessem Eisenbergiem ("The Social Network"), Woody Allen zaprosił do współpracy najsłynniejszych europejskich laureatów nagrody Amerykańskiej Akademii - swoją muzę z "Vicky Cristina Barcelona" Penelope Cruz oraz nieobliczalnego komika numer jeden, Włocha Roberto Benigniego (statuetka dla najlepszego aktora za "Życie jest piękne"), a także trzykrotnie nominowanego do Złotego Globu i raz do Oscara Aleca Baldwina ("To skomplikowane"), powracającą po dłuższej przerwie na jego plan Judy Davis (nominowana do Oscara za "Podróż do Indii" i Allenowskich "Mężów i żony"), a także … po raz pierwszy od sześciu lat ("Scoop - Gorący temat") samego siebie!

Specjalne seanse filmowe adresowane do Pań cieszą się ogromną popularnością. Każde ze spotkań przygotowywane jest z dużym rozmachem oraz z doborem partnerów i sponsorów i z dbałością o lekko zwariowaną atmosferę.

Jak zwykle przed seansem przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym konkursy z nagrodami oraz porady specjalistów.

Cena biletu 22 zł. Do 20 sierpnia, bilety w promocyjnej cenie 19 zł. Wystarczy przed zakupem zgłosić kasjerowi hasło: "Kino Kobiet, wakacje". Istnieje także możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.). Bilety już w sprzedaży.

Początek o 18.30.

-----------------

Konkurs: Zaproszenia otrzymają dwie pierwsze osoby, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Jak nazywa się aktorka wcielająca się w rolę Anny ?


Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywcy zaproszeń o wygranej zostaną poinformowani mailowo.

Dziękujemy za udział w konkursie. Konkurs został zakończony.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj