bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 25 września 2020
  • 8 października 2020
  • wyświetleń: 963

Koncert Phillipa Brackena w Klubokawiarni Aquarium

Za nami:

W czwartek, 8 października o 19.00 Klubokawiarnia Aquarium zaprasza na koncert australijskiego muzyka Phillipa Brackena.

Philipp Bracken wystąpi w Aquarium
Phillip Bracken 8 października wystąpi w Aquarium · fot. materiały prasowe / Klubokawiarnia Aquarium / Face


Phillip Bracken to znany z sugestywnego głosu, hipnotyzujących aranżacji gitarowych i ciepłej atmosfery na scenie, Australijczyk mieszkający w Polsce od 2013 roku w Klubokawiarni Aquarium wystąpił już trzykrotnie, gromadząc wokół siebie spore grono fanów. W Aquarium można usłyszeć jego utwory na lokalowej plejliście.

Muzyka Brackena zawiera elementy soulu alternatywnego, indie roots, bluesa i folku. Artysta licznie koncertuje w Australii, Polsce, Niemczech, Portugalii, Włoszech i Czechach.

Phillip Bracken swój debiutancki minialbum wydał w 2008 roku w Sydney, pod kierunkiem lokalnego gitarzysty i producenta Peter’a Northcote. W Polsce ma na koncie m.in. nagrania i wspólne trasy koncertowe z polską ikoną etno jazzu, Jackiem Mielcarkiem oraz z gitarzystą i producentem, Robertem Cichym.

Koncert promować będzie płytę "Wolf Ahead, Tiger Behind". Album ten, przetykany brzmieniami w stylu Townes Van Zandt, Fleet Foxes i Eddiego Veddera, został nagrany w Warszawie z obecnym zespołem artysty, składającym się z Mateusza Szemraja (Lion Shepherd, MOSAIC), Denisa Dubielli (Hanimal) i Wojciecha Lubertowicza (Adam Strug, Masala Soundsystem). "Wolf Ahead, Tiger Behind" ma się pojawić jeszcze w 2020 roku.

Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) oraz 35 zł (w dniu koncertu). Wejściówki dostępne online na biletyna.pl/koncert/Phillip-Bracken/Bielsko-Biala.

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.