bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 10 września 2020
  • 12 września 2020
  • wyświetleń: 1270

Rodzinny Piknik Kubiszówki już w sobotę - program pęka w szwach!

Za nami:

W sobotę, 12 września na łące za budynkiem Kubiszówki i Książnicy Beskidzkiej odbędzie się rodzinny piknik.

Program imprezy pęka w szwach. Znajdą się w nim m.in. zabawy, które poprowadzą bajkowi animatorzy: Miko&Nija, koncert piosenek z bajek Disneya, koncert zespołu Retrospekcja, pokazy taneczne, występy wokalne, warsztaty florystyczne, mozaiki, kaligrafii i innych sztuk, a także atrakcje przygotowane przez Bractwo Śródziemia. Będzie też zamek dmuchany oraz rodzinne gry i zabawy z nagrodami. Nie zabraknie strefy gastronomicznej.

Wstęp wolny, start o godz. 15.00 na łące za Kubiszówką i Książnicą Beskidzką.

Organizatorzy proszą o parkowanie na sąsiadujących parkingach. W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do budynku Kubiszówki.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, Rodzinny Piknik Kubiszówki odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego obowiązującego podczas trwania pandemii Covid-19.

Na piknik zapraszają: Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz razem z Akademią Seniora, Akademią Fantastyki i Japońskich Sztuk Walki, Radą Osiedlą Górne Przedmieście oraz Radą Osiedla Śródmieście.

piknik kubiszówki

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.