bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 4 września 2020
  • 6 września 2020
  • wyświetleń: 894

Piechowski Trio w Galerii Wzgórze w tę niedzielę!

Za nami:

W niedzielę, 6 września o 19.00 Piechowski Trio zagra w Galerii Wzgórze w Bielsku-Białej. Skład przedpremierowo zaprezentuje muzykę z najnowszego minialbumu.

Piechowski Trio
Piechowski Trio wystąpi w Galerii Wzgórze · fot. materiały promocyjne


Piechowski Trio to świeży projekt powstały z potrzeby serca i chwili trzech dobrych znajomych: Maćka Ignatowicza, Bartosza Baltazara Zbroszczyka i Arkadiusza Piechowskiego. Zespół w ciągu roku stworzył dwie małe płyty z utworami prezentowanymi na antenach Polskiego Radia Rzeszów i Programu Trzeciego Polskiego Radia. Trio pojawiło się na warszawskiej OPPie, gdzie dostało się do finału.

Składa się z muzyków wielokrotnie nagradzanych na festiwalach takich jak Bakcynalia, Na Skarpie, Yapa, Giełda Piosenki Turystycznej, Danielka, Strojne w Biel. Każdy z artystów wniósł swoją wrażliwość muzyczną i bagaż doświadczeń scenicznych zgromadzony na małych i większych scenach. Wykształcenie muzyczne członków Trio jest zróżnicowane pod kątem szczebla jak i instrumentalnie. Piechowski Trio autorskim repertuarem apeluje o zatrzymanie się, wygodne ułożenie w fotelu i poddanie się marzeniom, wspomnieniom, refleksjom...

Wstęp na koncert: wolne datki do kapelusza.

Podczas koncertu zakupić będzie można w cenie 10 złotych minialbum "Po prostu być sobą" zapowiadający pełną debiutancką płytę składu. Dostępny będzie także minialbum "Piosenki świąteczne" w cenie 10 zł.

ar / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.