Rozrywka

  • 13 lipca 2012
  • 3 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3891

Maraton "Władcy Pierścieni"

Za nami:

Po raz pierwszy w Polsce, w kinach sieci Helios noc reżyserskich wersji "Władcy Pierścieni". Trylogia Tolkiena w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku.

Władca Pierścieni
Całą trylogię można będzie obejrzeć w kinie Helios


3 sierpnia o 21.00 zobaczymy wszystkie części wspaniałej trylogii w reżyserii Petera Jacksona, czyli: "Drużyna pierścienia" - wersja rozszerzona, "Dwie Wieże" - wersja rozszerzona, "Powrót Króla" - wersja rozszerzona. To razem 12 godzin spektakularnego, wspaniałego kina.

To jedyna taka okazja by zobaczyć wszystkie 3 części kultowej trylogii J. R. R. Tolkiena w jednym czasie, w specjalnym wydaniu, w cyfrowej jakości!

Ceny biletów: 29 zł normalny oraz 27 zł ulgowy. Wejściówki są dostępne w kasach kina i na stronie http://www.helios.pl.

Dołącz do Drużyny Pierścienia i uratuj Śródziemie przed Cieniem ze Wschodu!

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia (4 Oscary): Ekranizacja pierwszej części trylogii Tolkiena, "Drużyna pierścienia" zapoznaje widzów z czarodziejskim światem Śródziemia i jego mieszkańcami - ludźmi, hobbitami, elfami, krasnoludami, czarodziejami, trollami i orkami. W tej części trylogii młody i nieśmiały hobbit Frodo Baggins odziedzicza pierścień - Jedyny Pierścień, narzędzie władzy absolutnej, które pozwoliłoby Sauronowi, mrocznemu Władcy Mordoru, rządzić Śródziemiem i zniewolić zamieszkujące je ludy. Frodo, wraz z lojalną kompanią hobbitów, ludzi, czarodzieja, krasnoluda i elfa, musi zabrać Pierścień do Szczelin Zagłady, gdzie został kiedyś wykuty, i zniszczyć go raz na zawsze. Taka podróż oznacza zapuszczenie się głęboko do krainy Czarnego Władcy, gdzie gromadzi on armię orków. Drużyna musi walczyć nie tylko ze złem czającym się wokół, ale i z wewnętrznymi waśniami, oraz niszczącym wpływem samego Pierścienia. Przyszłość świata i przeznaczenie drużyny są ze sobą splecione.

Władca Pierścieni: Dwie Wieże (2 Oscary): Frodo i Samwise zmierzają do Mordoru. Gollum nalega, by wskazać im drogę. Czy ktoś tak opętany przez Pierścień może być godny zaufania? Czy Frodo, na którego Pierścień wywiera coraz większy wpływ, może ufać samemu sobie? W tym samym czasie Aragorn podąża w kierunku swego królewskiego przeznaczenia, gromadząc sojusznicze siły do walki, która musi wkrótce nastąpić. Reżyser Peter Jackson zrealizował drugą część trylogii, która z 6 nominacji do Nagrody Akademii zdobyła 2 statuetki, w tym za Najlepszy film. Wyprawa trwa. Tak jak zadziwiające, pełne splendoru widowisko

Władca Pierścieni: Powrót Króla (11 Oscarów!): Nadszedł ten czas. Czas Frodo, który musi pokonać przebiegłego Golluma, przetrwać przerażający atak olbrzymiego pająka Sheloby i oprzeć się zniewalającej mocy Pierścienia, który niesie za sobą zniszczenie i zgubę. Czas Aragorna, który musi dobyć miecza swych przodków i przyjąć koronę swojego dziedzictwa. Czas potężnego starcia, które czarodziej Gandalf nazwał największą bitwą naszych czasów. Nadszedł też czas inspirującej kulminacji trylogii opartej na klasyce literatury autorstwa J.R.R. Tolkiena. Po raz trzeci film z kultowej trylogii zdobył nominację do Nagrody Akademii w kategorii Najlepszy film i po raz pierwszy ją otrzymał (oraz 10 innych). Król zasłużył na swoją koronę.

adv / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj