Rozrywka
- 17 lipca 2020
- 1 sierpnia 2020
- wyświetleń: 4458
Gramy DoBBro już po raz trzeci 1 sierpnia na bielskim rynku!
Za nami:
1 sierpnia lokalni wykonawcy zagrają na bielskim rynku dla tolerancji, przyjaźni, wzajemnego szacunku i zrozumienia. Ruszył nabór wykonawców, którzy chcieliby zaprezentować się na scenie.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematXIII Góralska Pasterka w Straconce - filmowa relacja z muzycznej części nabożeństwa
Materiał partnera„Stairway to Heaven” na organach? Offbeat Organ zaskoczy fanów rocka
Materiał partneraWracają Juwenalia Podbeskidzia! Żabson, Zalewski, Kizo, Avi i inni w Bielsku-Białej!
Gorący temat[FOTO] Za nami Cavatina Guitar Festival. Plejada gwiazd na scenach i pełny sukces imprezy
Paweł Pawlikowski z nagrodą w Cannes. Reżyser nagrodzony za film kręcony w Bielsku-Białej
16 czerwcaBielsko-Biała ponownie centrum sztuk wizualnych. 6. Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych już w czerwcu 2026
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








