bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 7 lipca 2020
  • 17 lipca 2020
  • wyświetleń: 2410

[KONKURS] Muzyczny stand-up Czesława Mozila 17 lipca w Metrum

Za nami:

Już w piątek, 17 lipca w Metrum Jazz Club w Bielsku-Białej będziemy mieli okazję uczestniczyć w nowym kabaretowo-muzycznym projekcie Czesława Mozila. Start wydarzenia o 20.30! Dla naszych czytelników mamy dwie wejściówki na wydarzenie, które rozdamy w ramach konkursu.

Mozil stand-up


Muzyczny Stand-up to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych artystów polskiej sceny muzycznej - Czesława Mozila.

Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Tematem kabaretowego programu jest Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. To będą historie z życia, opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.

Zakupione bilety upoważniają do zajęcia miejsca siedzącego, które będzie wskazane przez obsługę przy zachowaniu obowiązujących norm sanitarnych. Uwaga, ilość miejsc ograniczona!

Bilety w cenie 50 złotych do kupienia poprzez platformę Kup Bilecik - kliknij tutaj.

Wydarzenie objęliśmy naszym patronatem! Zapraszamy!

Konkurs

W ramach konkursu mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać dwie wejściówki na wydarzenie! Co należy zrobić, aby otrzymać bilet? To proste! Wystarczy, że do środy, do godziny 12.00 wyślecie informację, w jakim znanym programie telewizyjnym Czesław Mozil był swego czasu jurorem. Odpowiedzi wystarczy przesłać na nasz adres redakcja@bielsko.info Powodzenia!

Rozwiązanie konkursu: Czesław Mozil był jurorem programu "X Factor". Dziękujemy za przesłane odpowiedzi. Wejściówki na stand-up Czesława Mozila otrzymują pan Mateusz oraz pan Mariusz

ar / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.