Rozrywka

  • 23 czerwca 2020
  • 3 lipca 2020
  • wyświetleń: 5059

Sieci kinowe otwarte później, niż zapowiadano

3 lipca po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa miały być otwarte kina sieci "Helios" oraz "Cinema City". Jednak ponowny start bielskich multipleksów tych sieci zostało opóźnione. Poinformowały o tym spółki w komunikatach.

kino Helios
fot. www.helios.pl


- Choć absolutna większość multipleksów naszej sieci w Polsce otwiera się 3 lipca to, z przyczyn od nas niezależnych nasze kino będzie otwarte w późniejszym terminie. O nowej dacie poinformujemy Was na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych - czytamy w komunikacie sieci "Helios" na temat otwarcia kina w centrum handlowym "Sfera".

O przesunięciu ponownej daty otwarcia swoich kin poinformowała również sieć "Cinema City". - Szykujemy dla Was wszystko: siedzenia, popcorn i najlepsze filmy. Oznacza to jednak, że potrzebujemy więcej czasu, żeby wszystko się udało - napisało "Cinema City" na swoim Facebooku. Nie podano, jaki jest nowy termin ponownego otwarcia kin. - O tym, kiedy otwieramy Cinema City, powiadomimy wkrótce - zaznaczono.

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe, www.wirtualnemedia.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj