bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 3 czerwca 2020
  • 4 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1694

E-koncert Krzysztofa Zalewskiego - zbiórka na sadzenie drzew!

Za nami:

Już w czwartek, 4 czerwca o 20.00 Krzysztof Zalewski zagra koncert online Solo Act Live w ramach akcji #zrównoważonyprzeznaturę. Inicjatywie patronuje bielska Fundacja Ekologiczna Arka. Zebrane w ten sposób fundusze zostaną przekazane w całości na sadzenie nowych drzew w regionie Żywiecczyzny.

koncert


Dzięki internetowi, muzyce, pomimo trwającej epidemii, będziemy znowu mogli być razem, żeby nacieszyć ucho piosenkami Krzysztofa, a oko pięknymi krajobrazami Żywiecczyzny. W dodatku w słusznej sprawie! Ważnym elementem całego przedsięwzięcia będzie zbiórka pieniędzy, które, dzięki współpracy z Fundacją Ekologiczną ARKA, w całości przeznaczone zostaną na sadzenie nowych drzew w regionie.

Koncert będzie można oglądać na żywo w czwartek, 4 czerwca o godzinie 20.00 na kanale KayaxTV na YouTube, na Facebooku artysty, Kayaxu oraz wody Żywiec Zdrój.

Koncert Krzysztofa Zalewskiego to połączenie formuły Solo Actu na żywo i niezwykłych widoków dzikich, nieskażonych cywilizacją krajobrazów Żywiecczyzny. Muzyk weźmie sam we władanie wszystkie instrumenty znajdujące się na scenie, m.in.: bębny, gitarę elektryczną, gitarę akustyczną, szereg instrumentów klawiszowych, bas, ksylofon i przeszkadzajki - zaloopuje je i nagra na żywo, tworząc tym samym niepowtarzalną, muzyczną rzeczywistość.

Pomysłodawcą i współorganizatorem wydarzenia jest marka Żywiec Zdrój.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.