Rozrywka

  • 12 czerwca 2012
  • 27 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2285

Czerwcowe Kino Kobiet

Za nami:

Podczas trwających mistrzostw w piłce nożnej, Kino Helios zaprasza wszystkie Panie… i tylko Panie na kolejny cykl wieczorów filmowych dla Kobiet.

jak urodzić i nie zwariować, helios
Kadr z filmu "Jak urodzić i nie zwariować"


Tym razem Kino Helios zaprasza w środę 27 czerwca, na film "Jak urodzić i nie zwariować".

Specjalne seanse filmowe adresowane do Pań cieszą się ogromną popularnością. Każde ze spotkań przygotowywane jest z dużym rozmachem oraz z doborem partnerów i sponsorów i z dbałością o lekko zwariowaną atmosferę.

Jak zwykle przed seansem przygotowano mnóstwo atrakcji, w tym konkursy z nagrodami oraz porady specjalistów.

"Jak urodzić i nie zwariować", to komedia w gwiazdorskiej obsadzie na podstawie bestsellerowego poradnika dla przyszłych rodziców "W oczekiwaniu na dziecko". Pełne nieoczekiwanych zwrotów akcje, splatające się ze sobą historie pięciu par, które stają przed wyzwaniami zbliżającego się rodzicielstwa. Guru fitnessu Jules i gwiazdor tanecznego show Evan odkryją, że celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego. Alex, uczęszcza na spotkania "bracholi" - świeżo upieczonych ojców, którzy mówią, "jak to naprawdę jest". Rosie i Marco mają z kolei problem z zupełnie innej beczki: co zrobić, kiedy dziecko pojawia się jeszcze przed pierwszą randką rodziców? Wszyscy oni będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: jak urodzić i nie zwariować…

Cena biletu 22 zł. Istnieje możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.). Bilety już w sprzedaży.

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia.

-----------------

Konkurs: Zaproszenia otrzymają dwie pierwsze osoby, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Które znane aktorki wcielają się w rolę Jules i Holly?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywcy zaproszeń o wygranej zostaną poinformowani mailowo.

Dziękujemy za udział w konkursie. Konkurs został zakończony.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj