bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 5 czerwca 2012
  • 9 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2527

Dj Alien X w Magnum

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Magnum Steak Pub" podaj

Za nami:

W najbliższy weekend, 8 oraz 9 czerwca, zapraszamy do Magnum Pub & 2 Be Club na Night Session z Dj Alien X.

Magnum Pub


Dj Alien X Muzyką interesował się od lat najmłodszych. Jego początki to organizacje dyskotek szkolnych , które później zaowocowały organizacją plenerów oraz imprez integracyjnych na terenie Bielska i nie tylko.

Ma na swoim koncie występy u boku takich gwiazd jak: ATB , Freemasons, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Abigail Bailey, Freemasons, Rocco, Axel Coon z formacji Scooter, Tom Novy, Flor, Neevald, Chriss Jaxx, Monosystem. Jego ulubionym stylem jest progressive house, lecz w swoich setach gra głównie muzykę komercyjną w różnych gatunkach od oldschool'owych hitów przez r'n'b, house i electro house. Uważa, że nie można ograniczać się jedynie do swojego ulubionego stylu, lecz należy serwować to co kocha publika.

Wspaniała atmosfera, orzeźwiające drinki i najlepsza muzyka w mieście, którą serwuje już dobrze Wam znany nasz rezydent DJ Alien X. Zapraszamy na najświeższe hity,house i r'n'b do Magnum Pub & 2 Be Club.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Magnum Steak Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Magnum Steak Pub" podaj