bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 29 maja 2012
  • 2 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1946

Artystyczny Dzień Dziecka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Za nami:

Wesoła zabawa dla całej rodziny oraz oryginalne techniki plastyczne będą atrakcją zbliżającego się Dnia Dziecka. Na warsztaty plastyczne zaprasza 1 i 2czerwca Centrum Handlowe Auchan w Bielsku - Białej.

Reklama

auchan
Na warsztaty plastyczne dla dzieci zaprasza 1 i 2 czerwca Centrum Handlowe Auchan


Każde dziecko lubi bawić się w tworzenie figurek z gliny, modeliny i plasteliny. Na warsztatach plastycznych powstaną więc śmieszne ludziki, kolorowe aniołki i wesołe zwierzątka. Dzieci, które kochają malować, będą mogły wspólnie z innymi stworzyć mural pt."Bajkowy świat".

Wyjątkową atrakcją będzie nauka "quillingu". To technika tworzenia ozdób z wąskich pasków papieru zwiniętych w kształt sprężyny spiralnej i odpowiednio uformowanych. Powstaną przepiękne motyle, pszczółki i inne owady.

Dodatkowo dzieci mogą bawić się balonami, bańkami mydlanymi, kredkami. Podczas zabawy wyszkolony animator pomoże dzieciom uczestniczyć w kolejnych atrakcjach.

Warsztaty odbędą się 1 czerwca, w godzinach od 14.00 do 19.00 i 2 czerwca, w godzinach od 12.00 do 18.00.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj