bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 9 października 2019
  • 18 października 2019
  • wyświetleń: 1165

Wojtek Justyna Treeoh w Metrum Jazz Clubie

Za nami:

W piątek 18 października w Metrum Jazz Clubie wystąpi holenderski zespół jazzowy Wojtek Justyna Treeoh.Początek koncertu o godzinie 20.00. Bilety w cenie 35-40 zł do nabycia w klubie.

Funk, jazz i muzyka świata - tą porywającą mieszanką Wojtek Justyna TreeOh! zdobywa serca melomanów na całym świecie. Po gorąco przyjętych koncertach w Korei Południowej, Holandii, Niemczech i Portugalii międzynarodowy zespół mieszkającego w Holandii, polskiego gitarzysty Wojtka Justyny po raz kolejny wystąpi w Polsce i pierwszy raz w Pradze, w Czechach.

W październiku 2019 r. zespół zagra łącznie 14 koncertów w klubach oraz na Jazz Crossing Festival w lubuskim trójmieście i 35. Głogowskich Spotkaniach Jazzowych. Instrumentaliści poprowadzą również 2 warsztaty muzyczne. Podczas tegorocznej trasy TreeOh! zaprezentuje dotychczas niewykonywany na żywo materiał,  który przygotowuje na nową płytę „Thrice”, oraz utwory ze swoich poprzednich płyt „Definitley Something” i  „Get That Crispy”, które zbierają rewelacyjne opinie recenzentów prasy muzycznej:
• Polski Jazzowy Album Roku 2018 (plebiscyt Adama Dobrzyńskiego)   
• Wyróżnienie na liście światowych płyt „Jazz Not Jazz” (holenderski magazyn „Jazzism”)
• Nominacja utworu Sleeping Cow do tytułu „Haskiej kompozycji 2018 r.”

W 2018 r. Wojtek Justyna znalazł się na liście najlepszych gitarzystów w Beneluksie w kategorii Jazz/Funk/Fusion/Worldmusic (ranking holenderskiego magazynu gitarowego „Gitarist”).

Wojtek Justyna Treeoh.
Wojtek Justyna Treeoh · fot. Natalia Zdziebczyńska

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.