Rozrywka

  • 1 maja 2012
  • 11 maja 2012
  • wyświetleń: 2962

Maraton Party: Noc Komedii

Za nami:

11 maja (piątek) Kino Helios zaprasza na Nocny Maraton Komedii. Podczas Maratonu będzie można zobaczyć premierowo "Projekt X", "Kac Vegas w Bangkoku" oraz "Szefowie wrogowie".

"Projekt X" - Trzech uczniów liceum postanawia wyprawić przyjęcie urodzinowe tak odlotowe, aby zapisali się w pamięci wszystkich na wiele lat. Niestety w miarę, jak wieści o imprezie się rozchodzą sprawy wymykają się spod kontroli.

"Kac Vegas w Bangkoku" - Phil, Stu, Alan i Doug udają się w podróż do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce ryzykować i planuje przed weselem bezpieczne i spokojne późne śniadanie. Ale życie nie zawsze układa się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas, przeszło już do historii, ale to, co będzie miało miejsce w Bangkoku, wydaje się po prostu niemożliwe.

"Szefowie wrogowie" - Zdaniem Nicka Hendricks’a, Kurta Buckman’a i Dale’a Arbus’a jedyną rzeczą, która może uczynić ich życie bardziej znośnym, jest pozbycie się swoich nieznośnych szefów. Rzucenie pracy nie wchodzi w grę, a zatem, pod wpływem alkoholu i dziwacznych pomysłów ekscentrycznego kumpla, trzej przyjaciele opracowują zawiły i pozornie niezawodny plan pozbycia się swoich pracodawców. Jest tylko jeden problem - nawet najbardziej misterny plan może okazać się zawodny.

Początek Maratonu 11 maja o godzinie 23.00., a zakończenie 12 maja o 5.00. rano.

---------------

Konkurs: Do wygrania bilety na Nocny Maraton Komedii. Zaproszenia otrzymają dwie pierwsze osoby, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Jak nazywał się maraton wyświetlany w Kinie Helios w marcu 2012r. ?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywcy zaproszeń o wygranej zostaną poinformowani mailowo.

Konkurs został zakończony. Dziękujemy za udział.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj