Rozrywka

  • 2 maja 2012
  • 16 maja 2012
  • wyświetleń: 2406

"Uwodziciel" w Kinie Kobiet

Za nami:

W środę 16 maja, Kino Helios zaprasza wszystkie Panie… i tylko Panie na kolejny cykl wieczorów filmowych dla Kobiet.Specjalne seanse filmowe adresowane do Pań cieszą się ogromną popularnością. Każde ze spotkań przygotowywane jest z dużym rozmachem oraz z doborem partnerów i sponsorów i z dbałością o lekko zwariowaną atmosferę. Tym razem Kino Helios zaprasza na film "Uwodziciel" w reżyserii Declana Donnellan i Nicka Ormerod.

"Uwodziciel" - młody, ubogi i niezwykle przystojny George przyjeżdża do Paryża. Miasto aż kipi od przepychu, zepsucia i, przede wszystkim, wielkich pieniędzy. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wejść do lepszego świata i zrobić karierę. Dzięki swojemu urokowi, pewności siebie i umiejętnie sterowanym intrygom wkrótce udaje mu się znaleźć w samym środku paryskiej elity. Droga na eleganckie salony wiedzie przez kobiece serca - jego czar osobisty pozwala mu uwieść najbardziej wpływowe z nich i sięgnąć po władzę, o jakiej zawsze marzył. Jednak w mieście, w którym seks jest siłą, a sława prawdziwą obsesją - wszystko ma swoją cenę.

W filmie występują Robert Pattinson, Uma Thurman i Christina Ricci.

Cena biletu 22 zł. Istnieje możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.). Bilety już w sprzedaży.

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj