Rozrywka

  • 13 kwietnia 2012
  • 25 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2594

Kino Kobiet w Heliosie

Za nami:

W środę 25 kwietnia, Kino Helios zaprasza wszystkie Panie… i tylko Panie na kolejny cykl wieczorów filmowych dla Kobiet.

Kino Helios


Specjalne seanse filmowe adresowane do Pań cieszą się ogromną popularnością. Każde ze spotkań przygotowywane jest z dużym rozmachem oraz z doborem partnerów i sponsorów i z dbałością o lekko zwariowaną atmosferę. Tym razem Kino Helios zaprasza na film "Połów szczęścia w Jemenie".

Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji. Między innymi: metamorfozę z sesją zdjęciową, 6 bonów rabatowych do Atelier Wizerunku Bożeny Kowalskiej, produkty firmy Tupperware, niespodziankę od Sklepu Kolonialnego, zaproszenie na pierwszą wizytę do Centrum Dietetycznego Naturehouse, na której zostanie dobrany indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementacją, jak również kolacje w hotelu Qubus, upominki od perfumerii Douglas i prezenty od Galerii Sfera.

Ponadto w holu kina już od 18.00 będzie można zasięgnąć porad w dziedzinie dietetycznej, fryzjersko-wizerunkowych, a firma Tupperware zaprezentuje zastosowanie swoich produktów.

"Połów szczęścia w Jemenie" jest adaptacją książki Paula Tordeya. Zamknięty w sobie Fred pracuje dla rządowego Departamentu ds. Rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi, tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą szalonego marzenia pewnego jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na… pustynię. Dzięki niesamowitemu pomysłowi szejka, Fred i Harriet przypomną sobie, co oznacza dawno przez nich zapomniane słowo "szczęście".

Cena biletu 22 zł. Istnieje możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.). Bilety już w sprzedaży.

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia.

-------------

Konkurs: Do wygrania dwa pojedyncze zaproszenia na kwietniowe Kino Kobiet. Zaproszenia otrzymają dwie pierwsze osoby, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Jak nazywa się reżyser filmu "Połów szczęścia w Jemenie"?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywcy zaproszeń o wygranej zostaną poinformowani mailowo.

Dziękujemy za udział w konkursie. Konkurs został zakończony.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj