Rozrywka

  • 4 kwietnia 2012
  • 9 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 4749

"Street Dance 2 3D" w Heliosie

Za nami:

W poniedziałek Wielkanocny, 9 kwietnia o godzinie 19.30 w bielskim kinie Helios, odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "Street Dance 2 3D".

street dance 2
Sofia Boutella w Street Dance 2


"StreetDance 2 3D", to druga część rewelacyjnego hitu tanecznego. Ogniste połączenie latynoskich rytmów z niesamowitymi umiejętnościami ulicznych tancerzy na parkietach od zmysłowego Paryża aż po gorącą Ibizę.

Niezwykle ambitny i utalentowany Ash po niezbyt udanym występie tanecznym zostaje wyśmiany przez amerykańską grupę Invincible.

Chłopak jednak nie poddaje się tak łatwo i wspólnie z nowopoznanym Eddim wyruszają w podróż po Europie w poszukiwaniu najlepszych tancerzy. Ich celem jest stworzenie grupy, która pozwoli im pokonać rywali.

Głos serca i rytm ulicy prowadzi ich od gorącej Ibizy, przez Amsterdam, Paryż czy Londyn aż po Rzym. Brakującym ogniwem nowej grupy okazuje się być zdolna i niezwykle seksowna Eva. Jej gorący latynoski temperament i taneczne umiejętności dadzą Ashowi siłę, aby stanąć do ponownego pojedynku przeciwko dawnemu przeciwnikowi - grupie Invincible.

W roli głównej określana mianem „Królowej Hip-Hopu” - Sofia Boutella - gwiazda tanecznych reklam firmy Nike oraz teledysków Madonny („Hang Up”, „Sorry”).

--------------

Konkurs: Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu "Street Dance 2 3D". Zaproszenia otrzymają dwie pierwsze osoby, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Kto jest reżyserem filmu Street Dance 2?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywcy zaproszeń o wygranej zostaną poinformowani mailowo.

Dziękujemy za udział w konkursie. Konkurs został zakończony.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj