Rozrywka

  • 30 marca 2012
  • 1 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2717

" Róża" pokaz specjalny w Heliosie

Za nami:

W najbliższą sobotę i niedzielę o godzinie 11.45 Kino Helios zaprasza na pokaz specjalny filmu "Róża".

Róża film
Kadr z filmu "Róża"


Zdobywca 7 statuetek Polskich Nagród Filmowych ponownie w kinach.

"Róża"- Lato 1945. Tadeusz, były żołnierz AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, wędruje przez Mazury. Dociera do wdowy po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej - przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo Tadeusz poznaje przyczyny jej samotności… Na tle krajobrazu wyniszczonego przez wojnę, gdzie nadzieja stała się narzędziem propagandy, między dwojgiem ludzi z odległych światów rodzi się miłość… niemożliwa.

Kino Helios zaprasza na specjalne pokazy filmu Róża w specjalnej super cenie 10zł za bilet.

---------------------

Konkurs: Do wygrania cztery podwójne zaproszenia na pokaz filmu "Róża". Zaproszenia otrzymają cztery pierwsze osoby, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Jak nazywają się odtwórcy głównych ról w filmie "Róża"?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywcy zaproszeń o wygranej zostaną poinformowani mailowo.

Dziękujemy za udział w konkursie. Konkurs został zakończony.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj