Reklama

Rozrywka

  • 7 listopada 2018
  • wyświetleń: 2733

Kino Kobiet: "Planeta singli 2" w Kinie Helios

Za nami:

W środę, 7 listopada zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z Helios. Tym razem zagrany zostanie film „Planeta singli 2”.

KonkursFantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski - poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.Motyw wieczoru: w listopadzie (dokładnie 5 listopada) obchodzimy Dzień Postaci z Bajek! Pomyśleliśmy więc, że pójdziemy tym tropem! Obiecujemy, że najlepsze przebieranki nagrodzimy fajnymi nagrodami! Liczymy na tłumy Smurfetek, Reksiów i Gąsek Balbinek i innych takich.

Atrakcja Wieczoru:
modelowanie sylwetki przez współczesną kobietę, czyli jak pozbyć się cellulitu. Prezentacja przygotowana przez Studio Modelowania Sylwetki Atelier-Mariposa.

Kino Kobiet: "Planeta singli 2" w Kinie Helios

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj