Rozrywka

  • 22 marca 2012
  • 28 marca 2012
  • wyświetleń: 2991

Historia wibratora w Kinie Kobiet

Za nami:

28 marca odbędzie się kolejna odsłona cyklu filmowego dla Pań. Tym razem Kino Helios zaprasza na film "Histeria - Romantyczna historia wibratora".

Kino Helios
28 marzec, Wieczór Kobiet w Kinie Helios


Jak zwykle przygotowano mnóstwo atrakcji. Między innymi: 10 kompletów niezawodnych produktów firmy Tupperware, zestaw sześciu kobiecych win od Sklepu Kolonialnego, dwie karty upominkowe na zakupy w jednym ze sklepów w Galerii Sfera ufundowane przez Kancelarię Księgowo - Podatkową "Meritum S.C., zaproszenie na pierwszą wizytę do Centrum Dietetycznego Naturehouse (na której zostanie dobrany indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementacją), kolacje w hotelu Qubus, karnety do Szkoły Tańca Atmosfera, upominki od perfumerii Douglas, prezenty od Galerii Sfera.

Dla uczestniczek Kina Kobiet, Sklep Kolonialny przygotował zniżki 10% na wszystkie produkty.

W holu kina już od 18.00 będzie można zasięgnąć porad w dziedzinie: dietetycznej (konsultacji będą udzielać panie z Centrum "Naturhouse"), kosmetycznej (konsultacji będą udzielać panie z perfumerii "Douglas"), księgowo-prawnej (konsultacji będą udzielać panie z Kancelarii Księgowo - Podatkowej "Meritum S.C."), firma Tupperware zaprezentuje zastosowanie swoich produktów.

"Histeria - Romantyczna historia wibratora" - W XIX wieku, okresie wynalazków, pewien mężczyzna wszczął poszukiwania medycznego sposobu leczenia neurotycznych kobiet i przypadkiem „zelektryzował” nasze życie erotyczne na zawsze. Histeria to lekka, romantyczna komedia oparta na zaskakującej historii doktora Mortimer Granville, który wymyślił pierwszy na świecie elektro-mechaniczny wibrator.

Cena biletu 22 zł. Istnieje możliwość zakupu biletu grupowego 19 zł (min.15 szt.). Bilety już w sprzedaży. Początek imprezy o godzinie 18.30.

-------------------

Konkurs: Do wygrania trzy pojedyncze zaproszenia na pokaz filmu "Histeria - Romantyczna historia wibratora" w ramach Kina Kobiet.

Zaproszenia otrzymają trzy pierwsze osoby, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

w jaki dzień wyświetlane są filmy z cyklu Kina Kobiet?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywca zaproszenia o wygranej zostanie poinformowany mailowo.

Dziękujemy za udział w konkursie. Konkurs został zakończony.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj