bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 1 sierpnia 2018
  • 2 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2887

Kultura Dostępna: pokaz filmu "Serce miłości" w kinie Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Serdecznie zapraszamy na kolejny seans z cyklu Kultura Dostępna! W każdy czwartek o godz. 13.00 i 18.00 bilety na wybrane polskie filmy w kinach sieci Helios kosztują tylko 10 złotych! W czwartek będzie można zobaczyć film pt. "Serce miłości".

Reklama

KonkursFascynujący portret jednej z najbardziej oryginalnych par polskiej sceny artystycznej: performera Wojtka Bąkowskiego oraz poetki i artystki Zuzanny Bartoszek. Dwójka outsiderów, których bardzo wiele ze sobą łączy. Androgyniczni, szczupli, bez włosów, często ubrani w identyczne uniseksy - wyglądają jak męska i żeńska wersja tej samej osoby. W ich relacji miłość przenika się ze sztuką. Intymnym wyznaniom i gestom nadana zostaje artystyczna forma. I odwrotnie - sztuka jest ich sposobem na życie emocjonalne. Żyją w stworzonym przez siebie świecie, w którym mogą wszystko projektować i kontrolować. Wszystko, oprócz własnych emocji.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj