bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 17 lipca 2018
  • 18 lipca 2018
  • wyświetleń: 3145

Kino Kobiet: "Pozycja obowiązkowa" w Kinie Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

W środę, 18 lipca zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Pozycja obowiązkowa".

KonkursFantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski - poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.Atrakcja wieczoru: prezentacja pt. „Domowe sposoby na poprawę wyglądu skóry na lato oraz na bóle głowy, czyli jak poradzić sobie bez leków z napięciowym bólem głowy”. Prezentacja przygotowana przez Elżbietę Ciężak oraz Martę Rzeźniczak, przedstawicielki firmy BODYMED:
  • Ela Ciężak - magister fizjoterapii, ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wesoła, kreatywna i wiecznie uśmiechnięta, chętnie pomoże rozwiązać problemy lub wątpliwości dotyczące gabinetów BODYSPA.
  • Marta Rzeźniczak - licencjat fizjoterapii, już niedługo ukończy studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Pozytywna i zawsze radosna pomoże każdemu oraz chętnie posłuży radą.


Na seans nie obowiązuje rezerwacja miejsc, wyłącznie sprzedaż biletów. Kupony Specjalne realizowane są po uiszczeniu opłaty za Voucher Kina Kobiet. Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

Kino Kobiet: "Pozycja obowiązkowa" w Kinie Helios

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj