Rozrywka

  • 7 lutego 2018
  • 9 lutego 2018
  • wyświetleń: 2589

Zmysłowa noc z Greyem w bielskim kinie Helios!

Za nami:

Globalny fenomen powraca na ekrany! Kina sieci Helios zapraszają wszystkich fanów kultowej serii na niepowtarzalną "Zmysłową noc z Greyem".

W piątek, 9 lutego odbędzie się wyjątkowy pokaz wszystkich części trylogii z premierowym seansem najnowszego filmu "Nowe oblicze Greya"!

Tuż przed Walentynkami odbędzie się wyjątkowy nocny seans. Będzie to jedyny pokaz wszystkich trzech części ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E. L. James. Noc rozpocznie się "powitalnym drinkiem" (w wersji alkoholowej dla dorosłych widzów oraz bezalkoholowej - dla młodszych fanów serii). Następnie na ekranach kin Helios czarować będą kolejno filmowe megahity: "Pięćdziesiąt twarzy Greya", "Ciemniejsza strona Greya" oraz premierowo - "Nowe oblicze Greya".

Start 9 lutego o godzinie 23.00. Na ekranach:
  • Pięćdziesiąt twarzy Greya,
  • Ciemniejsza strona Greya,
  • Nowe oblicze Greya (PREMIERA!).


Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

To będzie niezapomniana noc! Helios zaprasza do zakupu biletów na zmysłowe seanse w kasach kin oraz pod adresem: http://www.helios.pl/nmf_ZmyslowaNocGreya.

Zmysłowa noc z Greyem w bielskim kinie Helios!

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj