Rozrywka

  • 30 stycznia 2012
  • 10 lutego 2012
  • wyświetleń: 2880

Maraton Walentynkowy w Heliosie

Za nami:

W piątek 10 lutego, Kino Helios zaprasza na Maraton Walentynkowy, filmową ucztę dla dwojga.

Kino Helios


WYNIKI KONKURSU: Podwójne zaproszenie na Maraton Walentynkowy wygrał Radek. Informacja o sposobie odebrania biletów została wysłana mailem.

W repertuarze maratonu zaprezentowany zostanie, premierowo długo wyczekiwana polska produkcja „Big Love” - film gatunkowo interesujący zarówno dla Niej - romans i dla Niego -thriller.

Ponadto „O północy w Paryżu”, film ukazujący magiczną aurę stolicy zakochanych, zdobywca Złotego Globu oraz pretendent do 4 Oscarów.

W komedii „Ilu miałaś facetów?” na ekranie będzie można zobaczyć znanego z roli superherosa Chrisa Evansa oraz Annę Faris - przezabawną, stereotypową blondynkę ze „Strasznego Filmu”.

Początek maratonu o godzinie 23.00, zakończenie o godzinie 5.00. Bilety w cenie: 35 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy).

Big Love - premierowo
Młoda dziewczyna (Aleksandra Hamkało) poznaje starszego chłopaka (Antoni Pawlicki). On pokazuje jej świat, jakiego nie znała. Ona zaczyna odkrywać siebie i stopniowo oddala się od ukochanego. Przestaje być pięknie - zaczyna być niebezpiecznie.

Ilu miałaś facetów?
Życie Ally staje na głowie, gdy pewnego dnia natrafia na artykuł w magazynie, z którego wynika, że „kobiety, które miały 20 lub więcej partnerów, mają wszelkie szanse pozostać samotne przez całe życie”. Po krótkim bilansie dotychczasowych partnerów, „narzeczonych”, i chłopaków Ally dochodzi do listy 20 kochanków i zaczyna tracić nadzieję, że kiedykolwiek wyjdzie za mąż. Poprzysięga sobie, że lista pozostanie zamknięta i z pomocą przystojnego sąsiada postanawia odnaleźć byłych facetów, by przekonać się, czy któryś z nich nie jest „tym jedynym".

O północy w Paryżu
"O północy w Paryżu" to nie tylko najbardziej chwalony od lat obraz mistrza oraz jeden z pierwszych faworytów do Oscarów, ale także największy przebój Allena od 25 lat. Po pokonaniu historycznego wyniku "Vicky Cristina Barcelona", paryska fantazja miłosna reżysera pobije wkrótce kasowe rekordy, ustanowione przez klasyczne, nagrodzone przez Amerykańską Akademię Filmową komedie "Manhattan", "Annie Hall" i "Hannah i jej siostry".

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj