Rozrywka

  • 29 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2422

Ferie: wystawy w BWA bezpłatnie

Za nami:

W czasie zimowych ferii - od 30 stycznia do 12 lutego - wstęp na wystawy w Galerii Bielskiej BWA w Bielsku-Białej jest bezpłatny. Galeria zaprasza do zwiedzania wystaw codziennie w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz do wyboru najciekawszych warsztatów.

W trakcie ferii zimowych w Galerii Bielskiej BWA można obejrzeć dwie wystawy - malarstwa Czesława Wieczorka, artysty mieszkającego w Bystrej Śląskiej, prezentującego zaangażowane społecznie, pełne ekspresji obrazy (sala górna, do 12 lutego) oraz wystawę wrocławskiej artystki Kasi Kmity pt. „Must Have It”, która prezentuje obrazy i billboardy wykonane techniką wycinanki, prześmiewczo komentując konsumpcjonizm, pragnienie posiadania dóbr i uwielbienie dla znanych marek i ikon popkultury (sala dolna, od 4 lutego do 4 marca).

Ponadto Wycinankowe Warsztaty z Kasią Kmitą, Zimowe Warsztaty Sztuki Dizajnu oraz warsztaty z ceramiki, malarstwa i technik papierowych. Szczegóły dotyczące atrakcji w BWA odnajdziecie na stronie internetowej www.galeriabielska.pl.

new / bielsko.info

źródło: Radio Bielsko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj