bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 12 stycznia 2012
  • 20 stycznia 2012
  • wyświetleń: 3004

Stand-up comedy w Klimacie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj

Za nami:

W piątek, 20 stycznia Klubu Klimat zaprasza na wieczór ze stand-upem bez cenzury. Początek o godzinie 19.00

Reklama

stand-up, Abelard Giza
Abelard Giza i Katarzyna Piasecka w "Stand-up Bez Cenzury"


"Stand-up Bez Cenzury" to wspólny projekt Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej i Kacpra Rucińskiego. Trio występuje w całym kraju prezentując stand-up comedy.

Katarzyna Piasecka jest artystką kabaretową i konferansjerką ale głownie stan-up'erką comedy. Bierze udział zarówno w dużych programach kabaretowych i rozrywkowych, jak również w mniejszych, kameralnych realizacjach typu "Stand-up comedy club", czy "Na stojaka". Występuje najczęściej w TVP2, Polsacie i HBO.

Abelard Giza jest również artystą kabaretowym, ale także reżyserem filmowym, teatralnym i scenarzystą. Jest założycielem i członkiem Kabaretu Limo.

Kacper Ruciński w swoich monologach porusza tematy z życia codziennego, które dotyczą każdego z nas. Charakteryzują go umiejętności gawędziarskie, błyskotliwe puenty oraz znakomity kontakt z publicznością, umożliwiające swobodne i dowcipne przedstawianie swoich przemyśleń. W roku 2009 i 2010 odniósł wiele sukcesów na polskiej scenie kabaretowej i zgodnie przez wszystkich typowany jest na przyszła gwiazdę polskiego stand up-u.

Bilety w cenie 20 zł i 10 zł (bilety studenckie). Bilety do nabycia w recepcji klubu.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Klimat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj