Rozrywka

  • 10 stycznia 2012
  • 11 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2646

Kino Kobiet w kinie Helios

Już 11 stycznia Kino Helios zaprasza panie na kolejne spotkanie z filmem w ramach projektu "Kino Kobiet". Na portalu bielsko.info na czytelniczki czekały trzy pojedyncze bilety. Wystarczyło wziąć udział w konkursie i mieć nieco szczęścia.

Centrum Filmowe Helios
fot. Centrum Filmowe Helios


W konkursie wygrały:
- Iwona
- Małgorzata
- Magdalena

Informacja o sposobie odebrania nagrody została wysłana mailem. Gratulujemy.

Seans rozpocznie się o godzinie 18.30. Tym razem panie obejrzą zabawną polską komedię "Pokaż kotku, co masz w środku".

"Pokaż kotku, co masz w środku" to seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn - Andrzeja i Zygmunta. Ojciec Andrzeja nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą, a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę i… zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się jednocześnie z natrętnym adoratorem swojej żony oraz brzemiennym w skutki romansem nastoletniej córki.

"Kino Kobiet" to impreza organizowana jest w naszym kinie od wielu miesięcy, a od listopada 2011 w kinach Helios w całej Polsce. Specjalne seanse filmowe adresowane do pań cieszą się ogromną popularnością. Przygotowujemy je z dużym rozmachem, uważnie dobieramy partnerów oraz sponsorów, staramy się o smaczny poczęstunek i dbamy o lekko zwariowaną atmosferę.

"Kino kobiet" to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na holu kina oraz w sali kinowej (w tym specjalny konkurs dla pań, które przyjdą w kapeluszach).

new / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj