Rozrywka

  • 26 maja 2017
  • 28 maja 2017
  • wyświetleń: 3671

Weekend Dnia Dziecka w kinie Helios w Bielsku-Białej

Za nami:

Zapraszamy wszystkie dzieci na Weekend Dnia Dziecka w kinach Helios! Już 27 i 28 maja to specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku! W ramach licznych atrakcji zapraszamy na specjalne pokazy Disney Junior w kinie, filmy familijne, seanse najlepszych bajek, a także specjalne wydanie Filmowych Poranków z rodziną Treflików.

KonkursKonkursKonkursKonkursW trakcie Weekendu Dnia Dziecka kino Helios przygotowało masę atrakcji w holach kin oraz liczne konkursy dla młodych widzów, przed wybranymi seansami.

Proponujemy różnorodne propozycje filmowe dla każdego:
  • „Disney Junior w kinie” to specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce tylko w kinach Helios ! Na dzieci czekają ulubieni bohaterowie z seriali Disney Junior oraz cała masa atrakcji, m.in. Miki jako interaktywny prowadzący zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańczenia, a ponadto premierowe, nieemitowane wcześniej odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy” oraz „Jej Wysokość Zosia”, nie zabraknie także „Lwiej Straży”.
  • Odkryjemy największą tajemnicę w historii Smerfów. „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski” wyruszą z nami w pełną przygód wyprawę do zakazanego lasu. Pokazy premierowe!
  • Zapraszamy także na specjalne wydanie Filmowych Poranków z rodziną Treflików, sezon 2, cz. 2.
  • Nie zabraknie również atrakcji dla młodzieży: na fascynującą przygodę i rejs po morzach i oceanach zaproszą „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara”. Przekonacie się, czy tym razem szczęście będzie sprzyjało kapitanowi Jackowi Sparrowowi? Pokazy premierowe!


Seanse filmowe to za mało? Pamiętajcie, że Weekend Dnia Dziecka to wspaniała zabawa! W holu kina Helios czekają na Was również inne atrakcje.

Weekend Dnia Dziecka w kinie Helios w Bielsku-Biał

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj