Rozrywka

  • 12 maja 2017
  • wyświetleń: 3511

Maraton „Obcego” w bielskim kinie Helios

Za nami:

W piątek, 12 maja kina ogólnopolskiej sieci Helios zapraszają wszystkich fanów Science-Fiction  na najbliższą odsłonę cyklu NMF: Maraton „Obcego” z premierowym pokazem najnowszego filmu kultowej serii - „Obcy: Przymierze”!

KonkursW ciągu zaledwie jednej nocy zaprezentowane zostaną aż cztery filmy wybitnej serii wraz z premierą jej najnowszej części. W pierwszej kolejności ekranami zawładnie Ridley Scott z „Prometeuszem” oraz reżyserską wersją słynnego filmu „Obcy - 8. Pasażer „NOSTROMO””! Po krótkiej przerwie Widzowie podziwiać będą laureata aż dwóch Oscarów „Obcy - Decydujące starcie” w reżyserii Jamesa Camerona. Jako ostatni zaprezentowany zostanie kolejny film Ridleya Scotta, jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, „Obcy: Przymierze”!

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF - Maraton „Obcego” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: http://www.helios.pl/nmf_obcy.

Do zobaczenia w piątek, 12 maja o godzinie 23.00!

Maraton „Obcego” w bielskim kinie Helios

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj