Rozrywka

 • 15 marca 2017
 • 22 marca 2017
 • wyświetleń: 2863

Kino Kobiet: "Porady na zdrady" i spotkanie z Marcinem Popowskim

Za nami:

22 marca - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami! Tym razem zagramy film „Porady na zdrady”.

KonkursFantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski - poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Gościem Specjalnym wieczoru będzie znany i doświadczony prywatny detektyw Marcin Popowski, autor książki „Porady na zdrady” - Poradnika, który stał się inspiracją scenariusza filmowego o tym samym tytule. Marcin Popowski niejedną zdradę małżeńską wytropił a w książce radzi, na co dyskretnie zwracać uwagę. Styl książki jest lekki, miejscami z humorem, nawet gdy mowa o najtrudniejszych i najbardziej poważnych życiowych sytuacjach.Lista nagród jakie będzie można wygrać w naszych konkursach ciągle rośnie:
 • Vouchery makijażowe ufundowane przez MARY KAY;
 • Wina ufundowane przez Winiarnię BARTEX;
 • Vouchery podarunkowe ufundowane przez PARK HOTEL ŁYSOŃ;
 • Voucher na analizę składu ciała ufundowane przez Proherbs Anna Preuschoff;
 • Zestawy kosmetyków ufundowane przez AVON,
 • Zestawy naczyń kuchennych ufundowane przez firmę TUPPERWARE;
 • Zaproszenia na Laserowy Paint Ball ufundowane przez ZOLTRA ARENA;
 • Vouchery na konsultacje stomatologiczne ufundowane przez DENTAL CITY;
 • Zaproszenie na "Kolację Romantyczną" ufundowane przez Hotel Alpin;
 • Suplementy diety ufundowane przez DUOLIFE;
 • Kosmetyki ufundowane przez Fm Grupa Bielska "Bartkowska-Suława"
 • Najnowsze produkty funduje firma LR;
 • Nagrody niespodzianki ufundowane przez Panią Iwonę Szymczyk;
 • Najnowszy numer AVANTI;
 • Zestawy próbek produktów przygotowane przez LAKMA.


Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów. Od godziny 18.00 w holu kina czekają na Panie:

DENTAL CITY przestawi swoją aktualną ofertę. Gabinet oferuje usługi z zakresu: stomatologii dziecięcej, stomatologii estetycznej, protetyki, chirurgii, implantologii, Rtg.

Panie z ITAKI zaprezentują najnowszą wypoczynkową ofertę. Firma powstała z pasji, co pozwoliło nie tylko traktować firmę, jako źródło dochodu, ale także, jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.

Panie z AVON na swoim stoisku zaproponują najnowsze produkty firmy. Avon to światowy lider na rynku kosmetycznym, oferujący kobietom najwygodniejszą możliwość bezpośrednich zakupów. Konkurencyjność firmy wobec innych koncernów kosmetycznych płynie niewątpliwie z unikatowego kanału dystrybucyjnego i zapewnieniu klientom indywidualnej obsługi dostosowanej do ich oczekiwań.

Punkt informacyjny przygotowany przez MARY KAY ponad 3 miliony kobiet na całym świecie pracuje w charakterze Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych Mary Kay.

Panie z Fm Grupa Bielska "Bartkowska-Suława" zaprezentują najnowsze kosmetyki firmy. Naszą misją jest tworzenie produktów, którymi możesz się dzielić i stylu życia, który zapewni Ci wolność finansową. Największą wartością są dla nas ludzie: setki naszych pracowników, tysiące Partnerów Biznesowych działających na całym świecie, miliony klientów. Chcemy dostarczać wysokiej jakości perfumy, kosmetyki i inne produkty prosto do Twojego domu, zarażając pasją i radością, jakie wprowadzają do Twojego życia.

Panie z DuoLIFE zapezentują najnowsze produkty. Marka DuoLife to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Stworzona z wyjątkową starannością o najdrobniejsze detale, z każdym dniem umacnia swoją pozycje na polskim rynku.

MARY KAY zaprasza do zapoznania się z aktualną promocją. Niewiele firm może poszczycić się bogatym dziedzictwem, jakie należy do Mary Kay. Żyłka biznesowa Mary Kay Ash w połączeniu z dążeniem do pomocy kobietom w osiągnięciu sukcesu pozwoliła jej na stworzenie firmy, która stała się jedną z największych na świecie firm z branży sprzedaży bezpośredniej.

Proherbs Anna Preuschoff - Jedenaście lat pasji, siedem lat praktyki w zakresie doradztwa pozwoliło mi stworzyć miejsce, w którym pomagam ludziom. Stronę Proherbs poświęcam zdrowiu, które w moim pojęciu przejawia się codzienną dawką nowej energii do życia, dobrym humorem, sprawnym ciałem, umiejętnością radzenia sobie ze stresem oraz wyzwaniami dnia codziennego.
Dziewczyny, widzimy się w środę 22 marca!

"Porady na zdrady"

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj