bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 24 grudnia 2011
  • 20 stycznia 2012
  • wyświetleń: 1857

Wieczór romansów rosyjskich

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidzkie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

20 stycznia (piątek), Bielskie Centrum Kultury zaprasza na koncert rosyjskich romansów, urzekających i trafiających wprost do duszy pieśni. Początek koncertu o godzinie 18.00.

BCK, koncert
fot. Bielskie Centrum Kultury


Podczas koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze romanse rosyjskie w znakomitym wykonaniu Wiesława Bednarka. Artysta zaprezentuje takie pozycje jak Oczy czarne, Płoń, płoń moja gwiazdo, czy List do matki.

Wiesław Bednarek przez niemal ćwierć wieku był pierwszoplanowym barytonem w gronie solistów Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie oraz Teatru Wielkiego w Łodzi.

Podczas swej wieloletniej kariery śpiewał największe role barytonowe światowego repertuaru operowego na największych scenach, w tym na deskach tak znakomitych teatrów jak Teatr Bolszoj w Moskwie, Staatsoper w Wiedniu, Komische i Staatsoper w Berlinie, Palais des Congres, Champs Elysees w Paryżu, Semperoper w Dreźnie, National Opera i Amfiteatr pod Akropolem w Atenach.

Artysta został uhonorowany nagrodą Ministra Spraw Zagranicznych RP za wybitne zasługi dla polskiej kultury.

Bilety w cenie 40 zł oraz 20 zł (emeryci i renciści).

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Beskidzkie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Beskidzkie Centrum Kultury" podaj