Rozrywka

  • 28 lutego 2017
  • 2 marca 2017
  • wyświetleń: 1159

„Fukushima, moja miłość” w Kinie Konesera w Heliosie

Za nami:

Już w ten czwartek Kino Helios zaprasza na najnowszy seans z cyklu Kino Konesera! 2 marca o godzinie 18.30 widzowie zobaczą film pt. „Fukushima, moja miłość”.

Doris Dörrie wraca do Japonii, podnoszącej się po tragedii trzęsienia ziemi i tsunami z 2011 r. Bohaterką filmu jest Marie, młoda dziewczyna, której życie runęło w gruzach. Przed samą sobą ucieka do Japonii, gdzie dołącza do organizacji humanitarnej, mającej na celu opiekę nad ofiarami kataklizmu. Bierze udział w występach dla osób starszych, zamieszkałych w barakach nieopodal nieistniejącego już miasta. Są to ludzie, którzy nie mogli albo zwyczajnie nie chcieli opuścić swojej rodzinnej okolicy. Ale największym wyzwaniem staje się relacja z upartą, bardzo zasadniczą Satomi - ostatnią gejszą Fukushimy. To wspaniała opowieść o zapominaniu tego, co było i rozpoczynaniu życia od nowa.

Konkurs

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj