bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 27 lutego 2017
  • wyświetleń: 829

Katarzyna Piasecka przyjeżdża do Bielska ze swoim programem stand-up comedy "BEZ FILTRA"!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj

Kasia to charyzmatyczna, odważna, bezpośrednia, najbardziej znana polska stand-uperka, która nie boi się tematów tabu. Od lat doskonale odnajdująca się w męskim świecie stand-upu. Jak nikt inny potrafi rozmawiać z widzem. To właśnie żywy kontakt z publicznością stał się jej znakiem rozpoznawczym. Najnowszy program Kasi, to zbiór osobistych spostrzeżeń i przeżyć, które przedstawia w charakterystyczny dla siebie, bezkompromisowy sposób. Po prostu "BEZ FILTRA".

Jak sama o sobie pisze: "Na początku 2008 roku, jako pierwsza kobieta w Polsce, zrobiłam klasyczny stand-up. Po miesiącu zrobiłam to znowu, po pół roku kolejny raz. Minęła chwila i jeszcze raz. Od października 2009 roku zajmuję się już tylko tym. Jest elegancko! Często spotykam się z opiniami, że wypełniam lukę, jaka istnieje na polskiej scenie kabaretowej. Że kobieta, że solo, że stand-up. A ja po prostu lubię gadać do ludzi. Tak po prostu. A że moja naturalność na scenie mieści się właśnie w ramach stand-up comedy, to super. Robię to, co lubię i tak jak lubię. Szczęśliwie znajdują się też osoby, które to we mnie lubią."

Razem z Kasią na scenie pojawi się Michał Leja.
Michał Leja - członek krakowskiego Comedy Lab. Szuka inspiracji w meandrach tego świata. Gdy już coś znajdzie przesiewa to przez sito swojej spaczonej wyobraźni, by wyrzucić wszystko na scenie i rozbawić publiczność. Gdy się śmieje wygląda jak 7 letnia Chinka. Koledzy wołają na niego „ej”. Wygrał Stand-up Fest w Szczecinie oraz zajął 3 miejsce na 2 edycji Antrakt Stand-up Festiwal.

Klub Miasto Plac Mickiewicza 2
Start koncertu: 05.03 godz. 19:00

Bilety dostępne online w cenie przedsprzedażowej 25 zł!
biletyna.pl/event/Katarzyna-Piasecka-program-BEZ-FILTRA-Klub-Miasto-Bielsko-Biala-e43206.html#buy
oraz w następujących punktach sprzedaży:
1. Klub Miasto, Pl. Mickiewicza 2, Bielsko-Biała
2. Pigal Cafe, ul. Przechód, Bielsko-Biała
3. Chillout, Rynek 6, Bielsko-Biała
4. Rock Galeria, Staszica 7, Bielsko-Biała
Klub Miasto

43-200 Bielsko-Biała
ul. Plac Mickiewicza 2

tel. 33 822 18 41Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Miasto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj