bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2021
  • 12 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2407

"Piwo z Dziamborem". Poseł Konfederacji odwiedzi Bielsko-Białą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj

Za nami:

Już jutro gościem restauracji Miasto będzie Artur Dziambor, poseł Konfederacji. W czasie ponad 2 godzinnego spotkania będzie czas na poważną rozmowę o Polsce oraz dyskusję z Bielszczanami.

"Piwo z Dziamborem". Poseł Konfederacji odwiedzi Bielsko-Białą
"Piwo z Dziamborem". Poseł Konfederacji odwiedzi Bielsko-Białą · fot. Facebook / Artur Dziambor


Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13.00 w restauracji Miasto przy placu Mickiewicza. Wstęp wolny.

Polityk Konfederacji ukończył zarządzanie i marketing w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni oraz filologię angielską w Pomorskiej Wyższej Szkole Nauk Stosowanych. W 2007 otworzył własną szkołę językową na terenie Gdyni. W wyborach parlamentarnych w 2019 roku Artur Dziambor kandydował do Sejmu z listy współtworzonej przez jego ugrupowanie federacyjnej partii Konfederacja Wolność i Niepodległość w okręgu gdyńskim. Został wybrany na posła IX kadencji, otrzymując 19 334 głosy. W listopadzie 2019 roku wybrany został na jednego z wiceprezesów partii KORWiN oraz na jednego z zastępców przewodniczącego Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży. Został następnie jednym z kandydatów w zorganizowanych przez Konfederację prawyborach mających wyłonić jej kandydata w wyborach prezydenckich w 2020.

mp / bielsko.info
źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Miasto

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Miasto" podaj