Rozrywka

  • 23 lutego 2017
  • 26 lutego 2017
  • wyświetleń: 2307

Filmowe poranki z Bobem Budowniczym w Kinie Helios

Za nami:

26 lutego o godzinie 10.30 w kinie Helios odbędzie się projekcja odcinków z przygodami Waszego ulubionego bohatera - Specjalnie dla Was 6 odcinków z Bobem Budowniczym!

KonkursBob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Razem dacie radę rozwiązać każdy problem! Zobaczcie, jak to robi Bob! Damy radę? Tak, damy radę!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami.

Na seanse z cyklu Zimowe Poranki z Bobem Budowniczym w Kinach Helios bilet wstępu kosztuje 15 zł dla każdego uczestnika.


W holu kina przed seansem zapraszamy na warsztaty prowadzone przez Flojamo! Human Sport zaprasza na wspólną rozgrzewkę w sali kinowej.

Zapraszamy również na kolejne spotkanie z Filmowymi Porankami: Przygody Słoniczki Elli 12 marca o godzinie 10.30.

Zimowe poranki z Bobem Budowniczym w Kinie Helios

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj