bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 10 lutego 2017
  • wyświetleń: 811

Mother Uraño wystąpi w Klubokawiarni Aquarium

Za nami:

Nie po raz pierwszy Klubokawiarnia Aquarium przekracza granice, przełamuje bariery i prezentuje odważne i ciekawe projekty muzyczne. Tym razem wystąpią tam przedstawiciele uznanej na całym świecie sceny muzyki improwizowanej z Kopenhagi.

W piątek, 10 lutego czeka nas wyjątkowy koncert - eksperymentalny, świeży, pełen niespodziewanych rozwiązań, w trakcie którego wykorzystywane będą dwie perkusje, saksofon, gitara basowa oraz spora ilość elektroniki.

MOTHER URAÑO (Dania/Norwegia/Polska) to eksperymentalny zespół złożony z dwóch kopenhaskich duetów: I Love My Mother (impro) i Uraño (glitch-noiserock). Formacje są znane z oryginalnego podejścia do dźwięku i przestrzeni w muzyce, łącząc elektroniczne i akustyczne dźwięki w świeży i kreatywny sposób. Ich występy są ubarwione kontrolowanymi na żywo wizualizacjami.Zespół wystąpi w Bielsku-Białej w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej, zaraz po występach w Berlinie, Pradze i Wiedniu. Bilety w cenie 20 zł dostępne będą przed wejściem. Koncert rozpoczyna się o godzinie 19.00 w Klubokawiarni Aquarium (Galeria Bielska BWA, I piętro, ul. 3 Maja 11).

BM / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.