Rozrywka

  • 2 lutego 2017
  • 5 lutego 2017
  • wyświetleń: 1836

Zimowe poranki z Bobem Budowniczym w Kinie Helios

Za nami:

5 lutego o godzinie 10.30 w kinie Helios odbędzie się premiera kinowa najnowszych odcinków przygód Waszego ulubionego bohatera! Na wspólną zabawę na Sali przed seansem zaprasza Flojamo. Pokonaj sportowy tor przeszkód w holu kina razem z Human Sport.

Konkurs

KonkursBob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe - żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Razem dacie radę rozwiązać każdy problem! Zobaczcie, jak to robi Bob! Damy radę? Tak, damy radę!

UWAGA: Jak wyobrażasz sobie panią Zimę? Narysuj tę postać, a otrzymasz niespodziankę!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami.


Zimowe poranki z Bobem Budowniczym w Kinie Helios

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj