bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 15 grudnia 2016
  • 18 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1995

Niedzielne Bajeczki w Centrum Handlowym Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza na przedostatni spektakl akcji „Niedzielne bajeczki”. Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę, 18 grudnia o godzinie 16:00 obok Placu Zabaw „Fikołek”. Będzie to przedstawienie pod tytułem „Świąteczne przygotowania”.

"Niedzielne bajeczki" ponownie w Sarnim Stoku


W najbliższym przedstawieniu pt. ,,Świąteczne przygotowania” wraz z naszymi bohaterami będziemy pakować prezenty i lepić świąteczne pierogi. W trakcie tych przygotowań odwiedzi nas niespodziewany gość. Sprawdźcie jak Ania i Grześ sobie z tym wszystkim poradzą.

Dzieci, które zostaną po spektaklu wezmą udział w warsztatach oraz animacjach ruchowych. Tym razem W czasie warsztatów razem z dziećmi będziemy ozdabiać różnego rodzaju pierniki kolorowym lukrem i różnego rodzaju kolorowymi słodkościami. „Niedzielne Bajeczki” to cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych i powiązanych tematycznie animacji dla dzieci. Podczas 10 spotkań zaplanowanych na drugie półrocze 2016 roku, dzieci będą mogły zapoznać się z wartościowymi bajkami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia bajek z morałami, rozwijające wyobraźnię oraz utrwalające dobre zachowania.

W ramach akcji przewidziano również konkurs, w którym do wygrania będzie wycieczka dla całej rodziny o wartości 2500 zł. Aby wziąć udział konkursie należy zebrać minimum 6 pieczątek dokumentujących uczestnictwo w teatrzykach i wykonać zadanie konkursowe: dołączyć zdjęcie wykonane podczas Niedzielnych Bajeczek przedstawiające członków rodziny uczestnika konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Który ze spektakli jesiennej edycji podobał Ci się najbardziej i dlaczego?” Spośród zgłoszeń Jury wyłoni zwycięzcę, któremu wręczy nagrodę podczas finału, 8 stycznia.

8 stycznia zapraszamy na finał II edycji z nagrodą w postaci rodzinnej wycieczki.

Więcej informacji na stronie www.sarnistok.pl oraz facebook.com/sarnistok

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj