bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 6 grudnia 2011
  • 9 grudnia 2011
  • wyświetleń: 1663

Sokół i Starosta w Salamandrze

Za nami:

W piątek, 9 grudnia Club Salamandra, stanie się miejscem tętniącym hip hopem. To wszystko za sprawą śmietanki polskich raperów. Start o godzinie 20.00

Club Salamandra zaprasza na koncert promujący płytę Sokoła i Marysi Starosty "Czysta Brudna Prawda".

Wojtek Sokół to raper, producent i autor tekstów. Znany jest przede wszystkim z szerokiego spektrum działania. Wywodzi się z nurtu ulicznego. Zaczynał w 1996 roku z ZIP Skład, która jest najliczniejszą warszawską grupą hiphopową. Następnie był współtwórcą zespołu WWO - najbardziej rozpoznawalnej za granicą polskiej grupy hip - hopowej, z którą wydał 4 albumy. W kolejnych latach nagrał trzy albumy z innym reprezentantem ZIP Składu - Pono. Za pierwszy z nich wspólnie odebrali złotą płytę.

Marysia Starosta to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2008 roku ukazał się jej debiutancki album "Maryland", wyprodukowany w całości przez hip hopowego producenta Matheo we współpracy z samą Marysią oraz jazzowym saksofonistą Grzechem Piotrowskim. Jej singiel "Nie ma nas" przez pół roku gościł na listach radiowych.

Podczas koncertu wystąpią również: Hades, Dj Kebs, Dj Deszczu Strugi.

Bilety w cenie: 25zł do dnia 8 grudnia i 35zł w dniu koncertu.

lik / bielsko.info, źródło: Club Salamandra

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.