bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 1 grudnia 2016
  • 4 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1099

Weekend Mikołajkowy w Kinie Helios: najlepsze filmy i konkursy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Jak co roku Kino Helios przygotowało moc atrakcji z okazji Mikołajków! Na uczestników czekają najlepsze filmy i fantastyczne nagrody! Odwiedź kino w weekend 3-4 grudnia, wyślij list do Świętego Mikołaja i wygraj supernagrody!

Weekend mikołajkowy zapowiada się naprawdę wyjątkowo. W repertuarze znajdziecie moc najlepszych filmów, a przed wybranymi seansami organizatorzy zaproszą Was do udziału w licznych zabawach i konkursach.

Ponadto zorganizowany zostanie także superkonkurs, w którym można wygrać fantastyczne nagrody: wycieczkę rodzinną oraz YESdziki V2.

- Szczególnie zapraszamy na bardzo specjalny seans Pierwszy raz w kinie, tym razem z Rodzinką Treflików. Maluchy poznają tajemniczy świat sali kinowej, siadają w wielkich fotelach i przeżywają pierwsze bajkowe emocje! Wyjątkowo w sobotę, 3 grudnia odbędzie się również filmowy poranek: Przygody słoniczki Elli - zachęcają organizatorzy. - Zapraszamy Was serdecznie na niezapomniany Weekend Mikołajkowy. Sprawdźcie atrakcje w Waszych kinach.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj