bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 25 listopada 2016
  • 27 listopada 2016
  • wyświetleń: 2030

Niedzielne Bajeczki dla dzieci w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

Centrum Handlowe Sarni Stok zaprasza na jesienną edycję akcji „Niedzielne bajeczki”. Najbliższy spektakl odbędzie się w niedzielę, 27 listopada o godzinie 16.00 obok placu zabaw Fikołek. Będzie to przedstawienie pod tytułem „Dinoprzygoda”.

"Niedzielne bajeczki" w Sarnim Stoku
"Niedzielne bajeczki" w Sarnim Stoku. · fot. Sarni Stok


W najbliższym przedstawieniu pt. "Dinoprzygoda” bohaterowie odnajdą wielkie jajo, z którego wykluje się mały dinozaur. Wraz z nim wyruszą w poszukiwaniu tajemniczej krainy dinozaurów. Dzieci, które zostaną po spektaklu wezmą udział w warsztatach oraz animacjach ruchowych. Tym razem będą zdobić wielkie jaja dinozaura oraz kolorować dinokolorowanki.

"Niedzielne bajeczki" ponownie w Sarnim Stoku


„Niedzielne Bajeczki” to cykl bezpłatnych przedstawień teatralnych i powiązanych tematycznie animacji dla dzieci. Podczas 10 spotkań zaplanowanych na drugie półrocze 2016 roku, dzieci będą mogły zapoznać się z wartościowymi bajkami o ludziach, sytuacjach codziennych i najważniejszych kwestiach takich jak przyjaźń, rodzina, czy dbanie o dobro innych. Wśród spektakli znajdą się autorskie przedstawienia bajek z morałami, rozwijające wyobraźnię oraz utrwalające dobre zachowania.

W ramach akcji przewidziano również konkurs, w którym do wygrania będzie wycieczka dla całej rodziny o wartości 2500 zł. Aby wziąć udział konkursie należy zebrać minimum 6 pieczątek dokumentujących uczestnictwo w teatrzykach i wykonać zadanie konkursowe: dołączyć zdjęcie wykonane podczas Niedzielnych Bajeczek przedstawiające członków rodziny uczestnika konkursu oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Który ze spektakli jesiennej edycji podobał Ci się najbardziej i dlaczego?” Spośród zgłoszeń Jury wyłoni zwycięzcę, któremu wręczy nagrodę podczas finału, w dniu 8 stycznia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.sarnistok.pl oraz: facebook.com/sarnistok.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj