bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 4 listopada 2016
  • 11 listopada 2016
  • wyświetleń: 7982

Maraton Pitbulla z premierą "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" w Heliosie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

Już 11 listopada we wszystkich kinach Helios odbędzie się Maraton Pitbulla! W ciągu jednej nocy widzowie zobaczą wszystkie trzy części serii z premierowym pokazem filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

KonkursBędzie to spotkanie brutalnego świata, nie zawsze grzecznych policjantów i bezwzględnych gangsterów. Na początek kultowy „Pitbull”, następnie jeden z największych kinowych hitów ostatnich miesięcy „Pitbull. Nowe porządki” i na koniec premierowy „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasną. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 11 listopada o godzinie 23.00 do rana.

Zagramy:
- Pitbull
- Pitbull. Nowe porządki
- Pitbull. Niebezpieczne kobiety (premiera!)

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: Seanse specjalne.

Maraton Pitbulla z premierą "Pitbull"

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj