bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 17 października 2016
  • 20 października 2016
  • wyświetleń: 1853

„Parsley” Julii Pietruchy zabrzmi w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj

Za nami:

Niezwykłe popowe rytmy z debiutanckiego krążka „Parsley” usłyszymy 20 października o godzinie 20.00 w Klubie Klimat. Bilety na koncert popularnej aktorki, modelki i wokalistki Julii Pietruchy są jeszcze dostępne.

- Zapraszam wszystkich, którzy poszukują dobrej energii, potrzebują trochę słońca w te deszczowe jesienne dni oraz chcą poczuć hawajskiego ducha Aloha, na wspólne obcowanie podczas koncertu promującego moją debiutancką płytę na jedynym występie na Podbeskidziu - zachęca Julia Pietrucha. - Razem z zespołem zagramy utwory z albumu „Parsley”, na którym znalazły się takie kompozycje jak „Living on The Island”, czy „On my own”. Zostały napisane przeze mnie podczas wielomiesięcznej podroży po Azji, zainspirowane malutkim, zupełnie niepozornym, ale jakże wdzięcznym i niezwykłym instrumentem - ukulele. Przyjdźcie, razem ogrzejemy się przy jego ciepłych dźwiękach.
 


Julia Pietrucha to modelka, aktorka, a od niedawna także wokalistka znana szerszej publiczności między innymi z ról w serialach „Na Wspólnej” (TVN), czy „Blondynka” (TVP 1), widowisku „Twoja twarz brzmi znajomo” w Polsacie, czy w filmach „Tatarak”, „Miasto z morza”, czy „Jutro idziemy do kina” - za którą otrzymała nagrodę podczas 32. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. To także ambitna artystka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Debiutanckim krążkiem „Parsley” udowodniła, że potrafi namieszać na polskiej scenie muzycznej. Najlepszym dowodem tego było szybkie zniknięcie z rynku całego nakładu jej autorskiej płyty, czy wysoka pozycja albumu na iTunnes. Podczas koncertu w bielskim Klimacie usłyszymy utwory łączące dojrzały pop z elementami folku z rozpoznawalnym brzmieniem ukulele, na którym zagra sama artystka.

Galeria Sfera jest partnerem koncertu Julii Pietruchy. Bilety, w cenie od 40 do 60 złotych, są dostępne w punkcie informacyjnym Sfery.

To nie pierwsze wydarzenie muzyczne, jakie wspiera Sfera. Galeria jest partnerem Bielskiej Zadymki Jazzowej, czy Tygodnia Kultury Beskidzkiej. Co roku w trakcie wakacji organizuje także Letnią Scenę Sfery. Podczas tegorocznej edycji wzięło w niej udział ponad 5 000 mieszkańców naszego regionu, którzy bawili się na koncertach Macieja Maleńczuka, Julii Marcell, Bon One & Bas Tajpan, czy Voo Voo.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Klimat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj