bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 8 września 2016
  • 11 września 2016
  • wyświetleń: 1444

"Kosmoloty" i "Dinopociąg" w Filmowych Porankach w Heliosie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Konkurs:

Kino Helios zaprasza na Filmowe Poranki w nowej odsłonie. Specjalnie dla dzieci co dwa tygodnie odbywać się będą spotkania z bohaterami Kosmolotów lub Dinopociągu.Najbliższe spotkanie już 11 września.

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku oraz z lekko przygaszonymi światłami.

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowano wspaniałe upominki od Playmobil!

KONKURS

Aby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny seans Filmowego Poranka (11 września o godzinie 10.30) wystarczy w komentarzu pod artykułem napisać, który dinozaur jest Twoim ulubionym i dlaczego.

Zaliczane będą odpowiedzi czytelników zalogowanych przez Facebooka. Wygrywa jedna osoba, która jako pierwsza odpowie na zadane pytanie!

UWAGA! Jedna osoba może wygrać zaproszenie wyłącznie na jedno wydarzenie w miesiącu! Odpowiedzi osób, które w danym miesiącu otrzymają już bilety, nie będą brane pod uwagę!


Konkurs został zakończony. Podwójne zaproszenie wygrywa Krzysztof Borgieł.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj